Patroni

Global Malt

GlobalMalt poprzez słodownie w Bydgoszczy jest czołowym producentem słodu jęczmiennego w Polsce, od lat rozwijającym swoje relacje z krajowymi producentami zbóż.

http://www.globalmalt.de/en

Silesian Grain

SILESIAN GRAIN to nowoczesny młyn kukurydziany, oferujący produkty wykorzystywane w wielu branżach przemysłu spożywczego i nie tylko.
Łącząc nowoczesną technologię z doskonałymi warunkami naturalnymi uprawy kukurydzy, zapewniamy najwyższą jakość naszych  produktów.

http://www.sgrain.pl/

Agronews

agronews.com.pl  to portal informacyjny,  telewizja oraz  gazeta  interaktywna. Codziennie przedstawia my aktualne informacje o rolnictwie  i przemyśle z nim związanym, a także  analizy, oceny i stanowiska rolników, ekspertów oraz przedstawicieli firm i instytucji z branży agro. Podstawowe cele platformy  agronews.com.pl to: informacja, edukacja, doradztwo oraz szkolenie.

http:// agronews.com.pl 

KWS

KWS Zboża to międzynarodowe przedsiębiorstwo z ponad 150 letnią tradycją, które zajmuje wiodącą pozycję na rynku w hodowli twórczej roślin zbożowych oraz produkcji materiału siewnego zbóż. Wielu producentów rolnych korzysta z naszej wiedzy i doświadczenia hodowlanego w następujących gatunkach: żyto hybrydowe, pszenica oraz jęczmień.

http://www.kws-zboza.pl

Target

Grupa Target działa już od 24 lat w branży ogrodniczej i zajmuje się dystrybucją artykułów do ochrony i pielęgnacji roślin, przeznaczonych dla hobbystów. W skład grupy wchodzą następujące firmy: dystrybutor Tamark S.A., konfekcjoner środków ochrony roślin Target S.A., firma produkcyjno – usługowa Target Sp.z o.o. Siedziba firm mieści się w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Żarnowcu.

http://www.target.com.pl/

Bayer CropScience

Bayer CropScience, jest liderem w zakresie ochrony roślin, biotechnologii i higieny sanitarnej. Zajmuje wiodąca pozycję na rynku insektycydów, herbicydów, fungicydów i zapraw nasiennych, oferując najpełniejszą paletę środków ochrony roślin

http://bayercropscience.pl

PROCAM

PROCAM jest wiodącą firmą dostarczającą środki ochrony roślin, nawozy, biostymulatory i materiał siewny razem z kompleksowym doradztwem agrotechnicznym. Firma działa poprzez sieć oddziałów na terenie całego kraju

http://www.procam.pl

Grupa Żywiec

Czołowy producent piwa w Polsce, sprzedający rocznie 11,5 mln hl piwa warzonego w browarach Warce, Elblągu, Leżajsku, Żywcu i Cieszynie. Więcej informacji na stronie

http://www.grupazywiec.pl

Farm Frites Poland

Farm Frites Poland SA (FFP) należy do czołówki producentów mrożonych frytek w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 2008 roku FFP jest członkiem European Potato Processors' Association (EUPPA) oraz Sustainable Agriculture Initiative (SAI) Platform.

http://www.ffp.pl

EXPOL

HZPC

Firma HZPC Polska jest częścią międzynarodowego koncernu HZPC z siedzibą w Holandii i jest jedną z największych prywatnych firm w branży. Kluczowy zakres działalności firmy to hodowla, produkcja oraz wprowadzanie na rynek sadzeniaków ziemniaka. W Polsce firma HZPC współpracuje z 23 producentami sadzeniaków.

TIMAC Polska

Timac Agro Polska należy do francuskiej Grupy Roullier. Na polskim rynku działa 10 lat. Nawozy Timac Agro obok składników odżywczych zawierają substancje biostymulujące pochodzące z alg. W płynach są to kompleksy Seactiv i Fertiacyl, w granulach N-Process i Physio+ ( z dodatkiem wysoce reaktywnego wapnia Mezocalc ). W 2014 roku firma wprowadziła na rynek chronioną formę fosforu TOP-PHOS.

http://www.timacagro.pl/

Doehler

Agrotechnika

„Agrotechnika” jest ogólnopolskim miesięcznikiem, który ukazuje się na początku każdego miesiąca w nakładzie 10 000 egzemplarzy. Redagowana w formie poradnika dla producentów rolnych, uwzględnia wszystkie aspekty kompleksowej uprawy roślin rolniczych – dobór odmian, nawożenie, ochronę i maszyny do produkcji rolniczej.

Tygodnik Poradnik Rolniczy

Tygodnik Poradnik Rolniczy to największe branżowe czasopismo w kraju. Dostarcza cotygodniowy, aktualny serwis informacji ekonomicznych, w tym ceny skupu żywca, mleka, zbóż, notowania z giełd towarowych, ceny środków produkcji. Stałe działy to: ekonomika, prawo, produkcja roślinna, technika oraz hodowla zwierząt. Jesteśmy zawsze blisko spraw rolnika.

FreshMazovia Consulting

FreshMazovia to niezależna firma doradcza działająca w całym łańcuchu dostaw. Nasze usługi obejmują wszystkie elementy mające wpływ na jakości i bezpieczeństwo żywności. Działając od 2004 r wypracowaliśmy unikalny system doradztwa, zaczynając od szkoleń, analiz gleby przez sygnalizację pojawu chorób i szkodników a na wdrożeniach GLOBALGAP, IFS, BRC kończąc.

Malteurop Polska

Przedmiotem działalności Malteurop Polska jest produkcja i sprzedaż słodu najwyższej jakości oraz zarządzanie całym łańcuchem dostaw, począwszy od uprawy jęczmienia browarnego, aż do dostawy słodu do browaru

Powiśle Spółka jawna